• לאחרונה
Fydun 5 שכבות לבן, מתלה נעליים נעליים חלולות למדף מארגן אחסון 23 אינץ 'מעמד

Fydun 5 שכבות לבן, מתלה נעליים נעליים חלולות למדף מארגן אחסון 23 אינץ 'מעמד

ILS 3.33
כמות הסחורה
קיים

ניתן להשתמש בנעלי אחסון, מגזין, ספרים או דברים קטנים אחרים עשוי לוח, שהוא חומר חדש לרהיטים המשתמשים. 5 שכבות מבטיחות מספיק יכולת לאחסן את זוגות הנעליים שלך ולשמור על הנעליים מסודרות ומסודרות. קל להתקנה ולא יש צורך בברגים. ניתן לנקות את פני השטח החלקלק עם מים ישירות. ניתן להשתמש במקומות, כמו סלון, חדר שינה, חדר אמבטיה, משרד, מסדרון וכו '. נעלי אחסון, מגזין, ספרים או דברים קטנים אחרים. עשוי לוח, שהוא חומר חדש לרהיטים המשתמשים. 5 שכבות מבטיחות מספיק יכולת לאחסן את זוגות הנעליים שלך ולשמור על הנעליים מסודרות ומסודרות. קל להתקנה ולא יש צורך בברגים. ניתן לנקות את פני השטח החלקלק עם מים ישירות. מתאים לכל מקומות, כמו סלון, חדר שינה, חדר אמבטיה, משרד, מסדרון וכו '. עשוי לוח, שהוא חומר חדש לרהיטים המשתמשים . 5 שכבות מבטיחות מספיק יכולת לאחסן את זוגות הנעליים שלך ולשמור על הנעליים מסודרות ומסודרות . ניתן להשתמש בנעלי אחסון, מגזין, ספרים או דברים קטנים אחרים. קל להתקנה ולא יש צורך בברגים. ניתן לנקות משטח חלקלק עם מים ישירות . מתאים לכל מקומות, כמו סלון, חדר שינה, חדר אמבטיה, משרד, מסדרון וכו '. ספציפית : תיאור : פריט זה עשוי מלוח, שהוא חומר חדש לריהוט באמצעות. 5 שכבות מבטיחות מספיק יכולת לאחסן את זוגות הנעליים שלך ולשמור על הנעליים מסודרות ומסודרות. ניתן להשתמש בו לאחסון נעליים, מגזין, ספרים או דברים קטנים אחרים. מתאים לכל מקומות, כמו סלון, חדר שינה, חדר אמבטיה, משרד, מסדרון וכו '. קל להתקין אותו ואין צורך בברגים. ניתן לנקות משטח חלקלק עם מים ישירות. עשוי מלוח, שהוא חומר חדש לרהיטים המשתמש . 5 שכבות מבטיחות מספיק יכולת לאחסן את זוגות הנעליים שלך ולשמור על הנעליים מסודרות ומסודרות . ניתן להשתמש בנעלי אחסון, מגזין, ספרים או דברים קטנים אחרים. קל להתקנה ולא יש צורך בברגים. ניתן לנקות משטח חלקלק עם מים ישירות . מתאים לכל מקומות, כמו סלון, חדר שינה, חדר אמבטיה, משרד, מסדרון וכו '. ספציפית : מצב : 100% מותג חדש חומר : צבעי דירקטוריון : Whiteheight בין שכבות : בערך.3 אינץ 'גודל : בערך. 40 x 23 x 90 ס"מ / 15.4 אינץ 'משקל : בערך. 5590 GPackage כלול : 1 x מתלה לאחסון נעליים.

המאפיינים המפורטים

Description:
This item is made of board, which is a new material for furniture using. 5 layers ensures enough capacity to store your pairs of shoes and keep your shoes tidy and organized. It can be used to store shoes, magazine, books or other small stuff. Suitable for any places, such as living room, bedroom, bathroom, office, hallway etc. It is easy to install and no any screws are needed. Slippy surface can be cleaned with water directly.:
Features:
1. Made of board, which is a new material for furniture using.2. 5 layers ensures enough capacity to store your pairs of shoes and keep your shoes tidy and organized.:
3. Can be used to storage shoes, magazine, books or other small stuff.:
4. Easy to install and no any screws are needed. Slippy surface can be cleaned with water directly.:
5. Suitable for any places, such as living room, bedroom, bathroom, office, hallway etc.:
Specification:
Condition:
100% Brand New
Material:
board
Color:
White
Height Between Layers:
Approx. 18.5cm / 7.3inch
Product Size:
Approx. 40 x 23 x 90cm / 15.7 x 9.1 x 35.4inch
Product Weight:
Approx. 5590g
Package Included:
1 x Shoe Storage Rack:

מוצרים דומים